UWAGA Tu możesz zamówić kontakt wraz z promocyjną ofertą kursu u jednego z najbardziej doświadczonych trenerów Kite w Polsce.

... zrób coś szalonego w wakacje 2023 roku i...

... Odbierz Promocyjną Cenę  indywidualnego kursu Kitesurfingu wraz z  bonusami  oszczędzając 600zł.!

Sprawdź poniżej co zawiera się w kursie i zostaw do siebie dane kontaktowe, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować swoje miejsce.

Zarezerwuj termin kursu kitesurfingu, dzięki któremu zaczniesz wykonywać pierwsze ślizgi samodzielnie:

 Normalna Cena Kursu: 1900 zł 
Wartość bonusów: 300 zł zł 
Promocyjna Cena: 1600 zł.*

*Ilość miejsc promocyjnych jest ograniczona.

Poniżej możesz zamówić kontakt wraz z promocyjną ofertą kursu

Jak wygląda Harmonogram kursu?


W dniu 1 Kursu nabędziesz:

Umiejętność prawidłowego przygotowania sprzętu kitesurfingowego do pływania. Omówienie sprzętu, rozkładanie, pompowanie i podpinanie latawca do baru.
Znajomość systemu bezpieczeństwa i zasad bezpieczeństwa. Omówienie kierunków wiatru - możliwych zagrożeń, również podczas pływania. Stosowanie systemów bezpieczeństwa.
Umiejętność sterowania latawcem w strefie małej mocy(krawędź okna wiatrowego), omówienie teorii okna wiatrowego, kontrola mocy latawca (prawidłowa prace barem)
Umiejętność pływania bodydragiem w linii wiatru (praca latawcem w strefie mocy), body dragiem na halsach (umiejętność pływania pod wiatr bez deski) oraz korzystanie z systemu bezpieczeństwa w praktyce.

W dniu 2 Kursu nabędziesz:

Umiejętność halsowania się do deski, poprawna pozycja przedstartowa, dryfowanie z deską na nogach.
Umiejętność wykonania poprawnego startu z deską (Połączenie wcześniejszych ćwiczeń i zgranie wszystkiego w czasie)
Umiejętność pływania w ślizgu i poprawnego zatrzymania (trenowanie startów, poprawnej pozycji i zatrzymywania się w kontrolowany sposób)
Umiejętność prawidłowego wykonania akcji Self Rescue (ćwiczenia umiejętności zachowania się na głębokiej wodzie z asekuracją motorówki)

W dniu 3 Kursu nabędziesz:

Doszkalanie i utrwalanie nabytych umiejętności.
Przygotowanie do utrzymania wysokości względem wiatru - pływanie w linii wiatru i nie gubienie wysokości względem spotu na którym zaczęliśmy.

Co jeszcze powinienem wiedzieć?


Kurs trwa trzy wybrane dni, obejmuje 10 godzin szkolenia indywidualnego i jest realizowany na prognozę wiatrową (szkolenia prowadzę w dni wietrzne) odpowiednią do poziomu zaawansowania.
Po ukończeniu trzy-dniowego kursu nabywasz umiejętności niezbędne do bezpiecznego rozpoczęcia nauki pływania pod wiatr i zwrotów.
Po każdym ukończonym kursie wydaję licencję PZKite. Osiągniecie poziomu 3D czyli nabycia umiejętności zwrotów umożliwia wypożyczenie sprzętu i samodzielne szlifowanie pływania.
Cały niezbędny sprzęt jest wliczony w cenę kursu. Do szkoleń używamy latawców Ozone oraz łączności bezprzewodowej. Zapewniamy pianki, kaski, trapezy, kamizelki oraz asekuracje motorówką (przy kierunkach offshore).
Nasza baza znajduje się tuż nad zatoką w miejscowości Jastarnia - 100m od spotu.

... Odbierz Promocyjną Cenę  indywidualnego kursu Kitesurfingu wraz z  bonusami  oszczędzając 600 zł!

 Normalna Cena Kursu: 1900 zł 
Wartość bonusów: 300 zł zł 
Promocyjna Cena: 1600 zł.*

*Ilość miejsc promocyjnych jest ograniczona.

Poniżej możesz zamówić kontakt wraz z promocyjną ofertą kursu